Hakkımızda

Başkent Hosting, 2003 yılında internette güvenilir alan adı tescili ve barındırma hizmetlerine duyulan ihtiyacı gidermek ve bu tür hizmetlere profesyonel ve uzman bir yaklaşım getirmek için Başkent 06 Tasarım Yazılım Ltd. Şti. bünyesinde kurulmuştur.

İnternet ve bilişim teknolojilerinin hızlı bir şekilde gelişmesi birlikte taleplerin ve sorunların artmasını beraberinde getirmiştir.

Güvenilir ve kalıcı çözümler sunan Başkent 06 Tasarım Yazılım Ltd. Şti. insanlara internetin kapılarını açma konusunda da yardımcı olmak ve gelişen internet teknolojilerini daha geniş bir ağda sunmak amacıyla web hosting hizmetlerini faaliyetleri kapsamına almıştır.

Referanslarımızın gücü ve müşterilerimizin memnuniyeti kaliteli hizmet verme nedenlerimizi haklı çıkarmış ve kendimizi geliştirmemizin kaynağı olmuştur.

Tüm sunucu(server)larımız Türkiye'de dir. Adresi ve telefonu olmayan ve bu işi çok düşük fiyatlarla yaptığını söyleyenler gibi(?) yurtdışında sunucuda bir alan kiralayıp, satarak iş yapmayı geçici, güvenilmezlik, sorumsuzluk olarak görmekteyiz. Kurumsal olarak çalışmayı ve sizlerin güvenini kazanmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

Değişim düşünceyle başlar!

Google Partners
Başkent Hosting Facebook Hesabı
Başkent Hosting Twitter Hesabı
Başkent Hosting Google Plus Hesabı
Bosluk
Copyright © 2023 - baskenthosting.com | Başkent 06 Tasarım Yazılım Ltd. Şti.
İzmir Caddesi Sümer 1 Sokak 2/9 Kızılay/ANKARA
Tel: 0 (312) 232 4516 - 0 (312) 232 4503 | Fax: 0 (312) 232 0397
Web: https://www.baskenthosting.com | E-mail: info@baskenthosting.com
Telekomünikasyon KurumuVisaMasterCardİnternette Güvenli Alışveriş%100 Para İade Garantisi